Шановні покупці та замовники, просимо уважно ознайомитись з розділом обмін-повернення картин. Здійснюючи замовлення на сайті, Ви погоджуєтесь з правилами обміну та повернення товару.

Правила обміну або повернення картин належної якості.

Статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Обмін можливий протягом 14 днів, за винятком дня покупки. Днем покупки вважається дата, зазначена на товарному чеку чи ТТН. Обмін товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики та розрахунковий документ або ТТН. Якщо на момент обміну потрібного товару немає у продажу, Ви маєте право вимагати повернення коштів.

Обміну не підлягають товари належної якості, зазначені в Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172.

У разі відсутності на момент здійснення повернення в асортименті інтернет-магазину аналогічного товару Ви маєте право:

• зробити обмін при першому надходженні відповідного товару у продаж;

• придбати будь-який інший товар із наявного в асортименті, з відповідним перерахуванням вартості;

• отримати назад гроші у розмірі вартості товару, що повертається, без урахування витрат на доставку.

У разі повернення товару належної якості, додаткові витрати на пересилання товару, що повертається, покупцю не компенсуються. Повернення грошей здійснюється грошовим переказом на Ваше ім'я за вказаною Вами адресою або на банківську картку, з якої було здійснено платіж.

Порядок здійснення обміну чи повернення картин належної якості:

1. Для здійснення обміну товару належної якості у разі, якщо не підійшов Вам за формою, габаритами, фасоном, забарвленням, розміром або комплектацією необхідно:

a) Зв'язатися з нами електронною поштою chilliart.com.ua@gmail.com або за номером телефону +38674648536 та подати заявку на повернення товару належної якості, вказавши причину повернення.

b) Додати касовий чек або копію квитанції про оплату посилки післяплати. Відсутність у Вас касового чека чи іншого документа, що засвідчує факт та умови купівлі товару, не є підставою для відмови у задоволенні Ваших вимог. Однак ми залишаємо за собою право перевірити факт придбання товару, що повертається в нашому інтернет-магазині.

c) Надіслати товар за адресою або на склад транспортної компанії, яку Вам вкаже менеджер/співробітник. Картину необхідно надіслати в надійній упаковці, а копії вищезгаданих документів звичайною посилкою, без оголошеної вартості та післяплати.

2. Розгляд Вашої заяви та обмін товару або повернення коштів за даний товар здійснюється протягом 14 днів з моменту отримання товару та заявки.

Правила обміну або повернення картин неналежної якості.

Якщо Вами отримано товар неналежної якості, Ви маєте право скористатися положеннями ст. 8 Закону України щодо захисту прав споживачів.

Ви маєте право пред'явити передбачені ст. 8 Закону про захист прав споживачів вимоги щодо недоліків товару, якщо їх виявлено протягом гарантійного строку чи терміну придатності.

Можливі причини обміну або повернення товару неналежної якості:

1. Істотні зовнішні недоліки

2. Нестача комплектації Вашого замовлення;

3. У процесі експлуатації виявлено приховані дефекти чи шлюб.

При поверненні товару неналежної якості Ви маєте право:

• отримати повернення сплаченої за товар грошової суми, а також компенсацію додаткових витрат на пересилання/доставку товару, що повертається.

• здійснити обмін товару на такий самий товар належної якості або аналогічний, з товарів, наявних. У разі відсутності на момент здійснення повернення в асортименті аналогічного товару, Ви маєте право: здійснити обмін при першому надходженні відповідного товару у продаж або придбати будь-який інший товар з наявного в асортименті з відповідним перерахуванням вартості.

При розрахунку суми компенсації повернення товару неналежної якості, враховується вартість додаткових витрат, понесених покупцем на пересилання/доставку товару, що повертається. Оплата, здійснена за допомогою банківської картки або післяплатою, повертається на банківську картку покупця, який здійснив платіж.

Порядок здійснення обміну чи повернення картин неналежної якості:

1. Зовнішній вигляд та комплектність товару, а також комплектність всього замовлення повинні бути перевірені одержувачем у день отримання товару.

2. Претензії до суттєвих зовнішніх недоліків товару, комплектності та товарного вигляду приймаються протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.

3. Під час доставки товару поштовою службою або службою кур'єрської доставки необхідно оглянути упаковку посилки. У разі виявлення її пошкодження, що свідчить про можливе часткове або повне псування вкладення (товарів), необхідно скласти відповідний акт, відмовитися від отримання посилки (до оплати післяплати або оплати готівкою кур'єру) і повідомити нас про проблеми, повідомивши про бажання отримати замовлення повторно або відмови від нього.

4. При виявленні невідповідності комплектації замовлення, явних та прихованих недоліків товару, виявлених у процесі його експлуатації для пред'явлення претензій до якості товару, необхідно:

a) Оформити заяву на повернення товару неналежної якості. Для цього необхідно зв'язатися з нами електронною поштою chilliart.com.ua@gmail.com або за номером телефону +380674648536. У заявці необхідно докладно вказати, який саме дефект містить товар, що повертається.

b) Додати документ, що засвідчує оплату Вашого замовлення: копія квитанції про оплату післяплатою, касовий чек або квитанція про оплату готівкою кур'єру. У випадку, якщо у Вас відсутній документ, що підтверджує факт оплати товару, Ви маєте можливість пред'явити претензію. Однак ми залишаємо за собою право перевірити факт замовлення товару у нашому сервісі.

c) Додати копію квитанції про оплату додаткових послуг з пересилання/доставки товару, що повертається.

d) Надіслати на адресу або відділення кур'єрської компанії, яку вкаже співробітник/менеджер сервісу товар з перерахованими вище документами звичайною посилкою, без оголошеної вартості та післяплати.

Також повернення або обмін товару можна зробити за адресою: м.Одеса, вул.Успенська 60, попередньо сповістивши компанію Chilliart про Ваш візит за номером телефону +380674648536

Розгляд Вашої заяви на обмін або повернення товару неналежної якості та компенсація витрат здійснюється протягом 7 днів з моменту отримання товару та заяви.

Звертаємо Вашу увагу, що всі картини представлені на сайті компанією Chilliart є виробами, які виробляються за індивідуальним замовленням.