🎁 При покупці 2-х картин, третя в подарунок🎁
Створюйте більше, ніж інтер'єр - створюйте з Chilli Art.
0
Мій кошик

Картини Монополія

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Незвичайні картини категорії "Монополія".

Картини для інтер'єру із серії ”Монополія” - чудова знахідка, якщо виникла ідея змінити нудний та сірий інтер'єр та внести до нього більше життя та фарб. Вони не лише підкреслять стиль та індивідуальність, а й зроблять житлову зону наповненою та затишною. Інтер'єрні локації для цих артів найрізноманітніші: оригінальні вітальні, сучасні офіси, робочі кабінети та навіть дитячі кімнати. Крім того, яскравим та добрим картинам Монополія будуть раді і діти, і дорослі. Для дорослих – це несподіваний подарунок на будь-яке свято. Презент колезі, подарунок ювіляру та просто знак уваги без особливого приводу. Ви не тільки відчуєте радість дарування, але й створите настрій та спонукаєте до успіху. Для дітей - це нагадування про все відому гру, яка не тільки розвиває азарт, а й навчає працювати у команді. Отримавши такий подарунок, дитина буде рада, а ви доповните інтер'єр дитячої кімнати яскравим акцентом.

 

Монополія від Chilli Art.

До створення картин на полотні "Монополія" майстри компанії підходять з усією відповідальністю. Італійське полотно преміум-класу, яке має високу щільність, фактурну поверхню та виняткову білизну, дозволяє зробити зображення яскравим та насиченим. Швидкосохнучі оригінальні японські фарби, безпечні та без запаху, рівно лягають на полотно і роблять зображення реалістичним та природним. Такі принти не впливають часом, оскільки за допомогою технології галерейної натяжки щільно закріплюються на дерев'яному підрамнику з сосни. Кожна картина на полотні збирається вручну. Картини "Монополія" зберігають свою красу навіть з часом, не втрачають форму і не обвисають.

 

Які картини категорії “Монополія” ви знайдете у каталозі Chilli Art.

Кожна з картин Монополія уособлює успіх, гроші та розкішне життя, мотивує на нові звершення. Серед великої кількості артів цієї категорії можна виділити зображення із Містером Монополія. Цей іронічний образ, іноді комічний, схожий на товстосума. Добродушний на перший погляд дідок з вусами, шостий багатий вигаданий персонаж, завжди різний: то захоплений, то мрійливий, то той, що примножує своє багатство. Але завжди лукавство в очах. Часто в таких сюжетних картинах поруч із ним племінник, аматор грошових дерев. Ця добірка картин категорії "Монополія" відрізняється насиченістю кольору, яскравістю та соковитістю фарб. На кожній картині - свій сюжет, але їх об'єднує одне: мотивація до успіху. У каталозі вас також зацікавить картини, більш стримані в колірних рішеннях, але так само з сильною мотивацією. Численними є картини, побудовані за принципом: якість - асоціативний малюнок. "Лідер", "терпіння", "успіх", "амбіції"... Ці якості не лише допоможуть бути цілеспрямованими, а й допоможуть бути відповідальними у виконанні грошових зобов'язань. Також у добірці Ви зможете знайти картини Алека Монополі, відомого американського художника, який пише свої картини на різних поверхнях. Наші дизайнери відтворили репродукції робіт картин Алека Монополі та перенесли їх на полотно. Ключові написи виконані англійською, що посилить сучасні модні тенденції інтер'єру будь-якого приміщення.

 
Вгору
,