🎁 При покупці 2-х картин, третя в подарунок🎁
Створюйте більше, ніж інтер'єр - створюйте з Chilli Art.
0
Мій кошик

Патріотичні картини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Особливості патріотичних картин Chilli Art.


 

Патріотичні картини від компанії Chilli Art – чудовий спосіб показати свою приналежність до однієї з найкрасивіших і найсильніших духом країн – України, додавши в інтер'єр свого будинку сучасний акцент. Стилізації вдало підкреслять строгий дизайн робочого кабінету, офісу чи держустанови, наповнивши його життєвим змістом. Вдало і своєчасно розташувавши ці актуальні арти на стінах відповідних приміщень, ви особливим чином не лише підкреслите настрій простору, а й нагадуватимете щодня собі та вашим відвідувачам, що “все буде Україна”. Патріотичні картини стануть також чудовим подарунком на державне свято керівнику, співробітнику, держслужбовцю чи будь-кому, хто може зрозуміти серцем та відчути нашу країну. Ставши володарем оригінальних патріотичних картин, ви не тільки прикрасите свій будинок, додавши в інтер'єр елемент, який покаже, що ви йдете в ногу з часом, а й підкреслите палку любов до рідної землі.

 

Серйозний підхід до якості патріотичних картин.

 

Патріотичні картини – це якісний та бездоганний контент про Україну від українського виробника. Складання картин відбувається вручну: від підготовки вихідного матеріалу до готового виробу. На полотно преміум – класу італійського виробництва з поліестеру наноситься принт пігментними інтер'єрними фарбами на водній основі. Особлива фактура високої щільності основного матеріалу сприяє швидкому висиханню фарб та збереженню яскравого зображення довгий час. Всі матеріали екологічні, не мають шкідливого запаху та випаровувань. Готовий соковитий принт натягується на сосновий підрамник. Майстри використовують галерейну натяжку, тому полотно навіть згодом не обвисає і картина зберігатиме свою форму, радуючи вас. Кожна з патріотичних картин має добре забарвлені бічні частини і, як наслідок, цілісне зображення.

 

Гартуючи каталог патріотичних картин…

 

Всі патріотичні картини представлені в каталозі від Чилі Арт, мають національну спрямованість та мотивуючу силу. Тут ви знайдете добірку картин про війну. Справжнім брендом буде картина "Російський військовий корабель..." - одна з найвідоміших і найпопулярніших патріотичних картин, сюжет якої став першим в умовах воєнного часу. Вона представлена ​​у кількох виконаннях. Серія картин на полотні "Патріотичні" також має кілька принтів про перемогу. Зображення сильних захисників, українки у вінках, блакитно – жовті тони карти квітучої України – всі ці арти гідно прикрасять інтер'єр та підкреслять те, як сильно ми чекаємо на перемогу та наближаємо її. Є також патріотичні картини з відомими топ-фразами, які зміцнюють віру в те, що Україна гідно витримає всі труднощі. Вашу увагу також привернуть картини з українською символікою (герб-воля, прапор), виконані у національних блакитних та жовтих українських кольорах. Особливий інтерес викликатимуть картини з портретом Президента України Зеленського, іронічні картини із фразами Лукашенка, і, звісно, ​​”Стефанія мама” від гурту Kaluch, які перемогли на Євробаченні. Усі патріотичні картини надихнуті духом української свободи та гордістю за тих, хто готовий покласти “душу та тіло” за процвітання нашої землі.

 
Вгору
,