🎁 При покупці 2-х картин, третя в подарунок🎁
Створюйте більше, ніж інтер'єр - створюйте з Chilli Art.
0
Мій кошик

Картини зі зброєю

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Інтерес до картин на полотні “Зброя” від Chilli Art.

 

Категорія картин на полотні "Зброя" від Chilli Art буде цікава колекціонерам, мисливцям чи поціновувачам збройової справи. Такі принти можуть стати гармонійним елементом декору робочого кабінету, віталень чи холів. Ці зображення можуть вписатися в будь-який інтер'єр: від Hi-Tech до традиційного скромного приміщення. Вони ідеально підходять і стануть незвичайним акцентом у оздобленні заміського будинку. Картини "Зброя" - це цікавий та незвичайний подарунок друзям та колегам. Це подарунок чоловікові, особливо якщо тема зброї - це його хобі. Звичайно, таким подарунком ви не тільки здивуєте, але й викличе захоплення.

 

Технологія створення картин на полотні “Зброя” від Chilli Art.

 

У майстрів Chilli Art до створення картин категорії "Зброя" особливий суворий підхід. Кожен етап - це відповідальність, якість та бездоганність. Принт наноситься на італійське полотно високої якості та білизни, що дозволяє створити чітке зображення. Цей матеріал може бути як з натуральної бавовни, так і з синтетичного поліестеру. За якість готового зображення відповідають оригінальні інтер'єрні пігментні фарби на водній основі японського виробництва. Далі готується підрамник. Його виготовляють із натуральної сосни з низьким коефіцієнтом вологостійкості. Технологія галерейної натяжки та ручне складання картини робить будь-яке зображення на полотні надійним та довговічним.

 

Історія збройової справи у галереї картин на полотні "Зброя" від Chilli Art.

 

Картини на полотні "Зброя" від Chilli Art - це зображення колекційних та вогнепальних моделей, відомих у всьому світі. Всі вони мають темно-сірий фон, на якому зображена певна зброї. Картини "Зброя" можна замовити у прямокутній чи квадратній формі, що дозволить ідеально підтримати дизайн обраної вами кімнати. Суворість форм готового друку відповідає тематичній спрямованості. У каталозі Chilli Art у категорії "Зброя" може зацікавити картина "АК-47". На ній зображено найпопулярніший вид вогнепальної вогнестрілу - автомат Калашникова. “Калаш” був розроблений майже 100 років тому і продовжує цінуватись за рідкість та працездатність. Також Chilli Art пропонує принт на полотні під назвою “UZI”. На цій картині ви побачите зображення наймасовішої зброї у світі пістолетно-кулеметного сімейства ізраїльського концерну. Ця сучасна та тактична стрілецька модель названа на честь конструктора. На картині чітко видно, як добре спроектована ця надійна модель, що підкорила весь світ. Історію "Пустеля орла" - найпотужнішого пістолета в історії збройової справи - розповість картина "Desert Eagle". На ній зображено напівавтоматичний пістолет, який вважається популярною мисливською зброєю для цивільних осіб. Його ще називають "ручна гармата". Цей страйкбольний пістолет отримав загальне визнання. Колекціонери та поціновувачі зброї знають її за голлівудськими фільмами та комп'ютерними іграми. Незалежно від ставлення людини до сучасної зброї, важливо пам'ятати: грізна зброя в житті несе багато горя. Набагато краще, якщо будь-який її вид буде на полотні улюбленої картини.

 
Вгору
,