🎁 При покупці 2-х картин, третя в подарунок🎁
Створюйте більше, ніж інтер'єр - створюйте з Chilli Art.
0
Мій кошик

Репродукції картин великих художників

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Практичність картин репродукцій на полотні.

 

Картини репродукції великих художників будуть радісним придбанням для шанувальників справжнього мистецтва, перевіреного часом. Принт на полотні як своєрідний жанр образотворчого мистецтва дозволить мати улюблену репродукцію картин відомих художників, який по-особливому прикрасить ваш будинок, підтримавши сміливі та вишукані дизайнерські рішення. Це шикарний акцент для вітальні, холу чи робочого кабінету. Інтер'єр сучасного офісу не зможе обійтися без класичних зображень репродукцій картин. Надруковані на полотні репродукції картин відомих художників можуть стати вдалим ексклюзивним і несподівано приємним подарунком шефу, сучасному керівнику, співробітнику або дорогій людині як оригінальний знак уваги або на будь-яке свято або без особливого приводу. Будь-яка з картин репродукцій також гарна як оригінальне виконання. Презентувавши такий принт, ви подаруєте гарний настрій та яскраві враження.

 

Як ми створюємо репродукції картин.

 

Кожна картина категорії “Репродукції” збирається майстрами Chilli Art вручну. Для своїх артів компанія використовує високу щільність італійське полотно з натуральної бавовни або полотно фактурної текстури з поліестеру. Друк репродукцій на полотні абсолютно безпечний - інтер'єрні пігментні фарби на водній основі дозволяють досягти виразності зображень, гра світла та тіні яких зберігатимуться роками. Використовуючи сучасні технології, майстри переносять на полотно всі кольорові нюанси максимально точно. Це робить кожну картину настільки схожою на оригінали, що відрізнити принт від оригінального зображення практично неможливо. Галерейна натяжка запечатує торці підрамника із натуральної сосни зображенням, і воно виглядає закінчено та стильно. Репродукції картин навіть згодом чудово збережуть свою форму та колір.

 

Репродукції картин відомих художників у каталозі Чилі Арт.

 

"Репродукції" - одна з найчисленніших і найрізноманітніших у каталозі нашої компанії. Ви легко зробите свій вибір, тому що тут є картини на будь-який смак. Сюрреалізм, класицизм, картини у стилі поп-арт – ці незвичайні, але яскраві принти на полотні підтримають будь-який стиль у дизайні інтер'єру. Тут ви знайдете велику кількість пейзажів мариніста Айвазовського, середньовічний живопис Леонардо да Вінчі, унікальні репродукції Ван Гога та картини філософської думки Сальвадора Далі. Поціновувачам Біблії будуть відповідним придбанням картини репродукції на полотні на відомі біблійні сюжети. "Вавилонська вежа" П. Брейгеля, "Самсон і Даліла", "Повернення блудного сина", "Таємна вечеря" - всі ці сюжети оживають на полотні. Портретний живопис флорентійських художників та краса середньовічної жінки, картини за сюжетами міфів Стародавньої Греції – далеко не весь жанровий калейдоскоп категорії репродукції картин відомих художників. Особливе місце в каталозі займає картина "Джоконда" Леонардо да Вінчі. Вам сподобається класичний варіант загадкової та чарівної Мони Лізи та креативна розгадка цього образу у сучасній оригінальній обробці. Різноманітні картини з різною інтерпретацією Мадонни з немовлям на руках, особливо нове бачення шедевра. Атмосферу умиротворення створять ідилічні сюжети: пейзажні зображення ораного поля, пагорбів, квітучих садів.

 
Вгору
,