🎁 При покупці 2-х картин, третя в подарунок🎁
Створюйте більше, ніж інтер'єр - створюйте з Chilli Art.
0
Мій кошик

Картини про спорт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чому спорт картини обов'язково привернуть вашу увагу.

Спорт став невід'ємною частиною життя сучасної людини. Компанія ChilliArt подбала про поціновувачів спортивного способу життя, створивши добірку сучасних картин на полотні категорії "Спорт". Вони нададуть інтер'єрний декоративний акцент і стануть чудовим подарунком для друзів, рідних та близьких до свята. Спорт картини привносять динаміку в інтер'єр, сильні оптимістичні емоції та створюють атмосферу успіху. Картини на тему "Спорт" чудово сформують робоче середовище особистого кабінету, офісу, вітальні чи дитячої кімнати майбутнього спортсмена. І, звичайно, стіни спортзалів та фітнес-клубів не зможуть обійтися без цих експресивних елементів сучасного декору. Крім того, картини спорту будуть ідеальним подарунком для самодостатніх і сильних людей.

 

Бездоганність якості картин

Всі картини виготовлені з екологічно чистих матеріалів, що дозволяє їм радувати око своєю первозданністю багато років, а також бути абсолютно безпечним для вашого здоров'я. Ручне складання, натуральне бавовняне полотно, якісні пігментні, нетоксичні фарби, без запаху, на водній основі, надійний дерев'яний каркас із натуральної сосни - все це очевидні переваги спорт картини, які приємно вас порадують. Полотно, натягнуте на підрамник галерейною натяжкою, дозволяє заходити зображенню за зворотний бік картини так, що не видно, де його закінчення. Так виробники компанії Chilli Art дбають про цілісність та органічність картин на полотні "Спорт". Крім того, це чудова можливість вішати картину, не вставляючи її у раму. Також галерейна натяжка збереже вигляд виробу, який згодом не обвисне, а боки підрамника будуть красиво оформлені.

 

Різновиди картин категорії "Спорт".

У категорії "Спорт" виробник представляє оригінальні цільові розробки мотиваційних картин на полотні. Одні з них – для шанувальників легендарних спортсменів, імена яких знають навіть ті, хто не цікавиться спортом. Баскетболісти, футболісти, борці – їх красиві рельєфні тіла надихають, розвивають цілеспрямованість та бажання прагне перемоги. Застиглий на полотні образ спортсмена дозволяє відчувати цілу гаму емоцій: від захоплення до бажання наслідувати. Від модерного зображення кумирів у момент спортивних змагань віє експресією та силою духу. Вас також приваблять картини на полотні із зображенням спортивних машин. Вони стануть динамічним акцентом в навколишньому просторі.

 

Мотиваційна сила картин категорії Спорт.

Спорт картини від Чилі Арт - ця знахідка для тих, хто прагне нових звершень і успіху. Вони наділені силою, енергією, допомагають йти вперед, попри все. Картини категорії "Спорт" дозволяють інакше подивитися на ситуацію, мотивують до щоденних дій. Поодинокі полотна допомагають тим, хто їх придбав, вірити в себе та досягати цілей.

 
Вгору
,