🎁 При покупці 2-х картин, третя в подарунок🎁
Створюйте більше, ніж інтер'єр - створюйте з Chilli Art.
0
Мій кошик

Картини для офісу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Практичність картин в офісі від Chilli Art.

Картини в офісі легко вирішують найсміливіші інтер'єрні уподобання. Вони підійдуть до різних приміщень сучасного офісу. Ці арти на полотнах гармонійно прикрасять простір над робочим столом, сприяють релаксові, розташувавшись на стінах кімнати відпочинку для співробітників. Доречними картини для офісу будуть у приймальні, у кабінеті директора чи кімнаті переговорів. Навіть вдома в робочому кабінеті ви зможете сміливо та по-сучасному за допомогою картин для офісу зробити яскраві акценти в дизайні. Ці принти прикрасять будь-який інтер'єр у стилі лофт. Підбірка картин в офіс підійде навіть для вітальні, де відпочиваючи, зможете поміркувати про цінність життя та нагадати собі, дивлячись на картини, що треба працювати, щоб жити, а не жити, щоб працювати. Арти з цієї добірки ідеально підійдуть для службових приміщень та будь-якого робочого простору. Також вони будуть ідеальним та своєчасним подарунком як комплімент керівнику або знак уваги співробітнику. Такий презент мотиваційного порядку підвищить продуктивність співробітників та приємно їх здивують.

 

Преміальна якість картин для офісу чи кабінету.

Основними особливостями картин "Для офісу" від Чилі Арт стали безпека і чудова якість. Майстри використовують італійське полотно максимальної щільності та білизни. Він виготовляється з натуральної бавовни або поліестеру. полотнах Підрамник виготовляється з сосни вищого гатунку, досить міцний, не ламається, не гнеться. надійно закріплюють рейки стягуючи конструкцію, через що картина не обвисає і зберігає форму довгі роки.

 

Тематичний калейдоскоп картини в офісі, кабінет.

Основна тема картин для офісу – робота та все, що пов'язано з нею. Думати оригінально, креативно, вносячи інноваційні ідеї до робочого процесу допоможуть картини з топ фразами. Вони можуть бути написані на тлі асоціативних малюнків і допомагають вірити в себе, бути цілеспрямованим, не боятися труднощів, а йти вперед. У каталозі такі картини є російською та англійською мовами. Є також добірка картин в офіс з акцентом на необхідну якість для злагодженої роботи дружного колективу: терпіння, амбіції, успіх, оптимізм. Ви зустрінете також добірку картин на полотнах із зображенням тварин, які нагадають вам про необхідність думати про відпочинок та набиратися сил для подальшої плідної роботи. Картини для офісу з динамічними сюжетами будуть практичними у кімнатах для відпочинку, де ваші співробітники невимушено спілкуються та активно проводять час. Важливими для вас також можуть бути арти з розслаблюючим білим тлом та світлими тонами – такі картини швидко відновлять сили та увагу. А ще є картини із причинно-наслідковим елементом – “свобода-гроші” та велика добірка картин до кабінету.

 
Вгору
,